Søk

Du er her:

Kontakt oss

Vi planlegger og selger utstyr til landbruksbygg. Vi er åtte selgere fordelt på hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område. Noen av oss er spesialister på utstyr til ett husdyrslag, mens andre er tverrfaglige.

John Skretting - Salgskonsulent storfe/småfe/gris
Hå, Eigersund, Sokndal, Lund, Sirdal, Kvitsøy, Randaberg, Stavanger, Sola, Sandnes og Klepp

Kontorsted: Klepp
Tlf: 957 03 858
E-post:john.skretting@fkra.no
Alf Minde - Salgskonsulent storfe
Hå, Eigersund, Søkndal, Lund, Sirdal, Kvitsøy, Randaberg, Stavanger, Sola, Sandnes og Klepp
Kontorsted: Klepp
Tlf: 970 16 717
E-post: alf.minde@fkra.no
Asbjørn Mæland- Salgskonsulent gris og fjørfe
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder område

Kontorsted: Klepp
Tlf: 952 92 666
E-post: asbjorn.maeland@fkra.no
Egil Mæland - Salgskonsulent storfe/småfe
Sandnes øst for fylkesvei 44, Time, Gjesdal, Bjerkreim

Kontorsted: Klepp
Tlf: 936 10 600
E-post: egil.maeland@fkra.no
Ola Haugland - Salgskonsulent storfe/småfe/gris
Skjoldastraumen, Nedstrand, Vindafjord, Suldal, Sauda, Etne, Kvinnherad, Odda, Ullensvang, Eidfjord, Jondal, Stord, Fitjar, Bømlo, Sveio

Kontorsted: Haugesund
Tlf: 915 34 199
E-post: ola.haugland@fkra.no
Torvald Øvrebø - Salgskonsulent storfe/småfe/gris
Karmøy, Tysvær Vest, Bokn, Rennesøy, Finnøy, Hjelmeland, Strand, Forsand

Kontorsted: Haugesund
Tlf: 952 28 635
E-post: torvald.ovrebo@fkra.no
Sten Ivar Skretting - Salgskonsulent storfe/småfe/gris
Aust- Agder, Vest- Agder utanom Sirdal

Kontorsted: Lyngdal
Tlf: 900 77 780
E-post: sten.ivar.skretting@fkra.no
Jan Maldal - Markedsjef

Kontorsted: Klepp
Tlf: 915 91 086
E-post: jan.maldal@fkra.no
Kjell Nese - Logistikkleder

Kontorsted: Klepp
Tlf: 901 68 060
E-post: kjell.nese@fkra.no

Servicetelefon I-Mek: 48 13 95 25

Servicetelefon etter arbeidstid: 900 19 299

Besøksadresse:
Kjøpmannsbrotet 2
4340 Kleppe
Telefon: 51 88 70 00
Telefaks:51 42 72 57
Åpningstider: Mandag - fredag 0800-1500

Verktøylinje

Kontakt oss via kontakskjema

Du kan bruke skjema under for å kontakte oss om spesielle tjenester, forespørsler om oppdrag.

Fyll inn skjemaet under så tar vi kontakt. 





    Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger     Adresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger     Tlf: 51 88 70 00     E-post: firmapost@fkra.no    Org.nr: NO915442552MVA