Søk

Du er her:

KONTAKT OSS

Maskiner og utstyr

Besøksadresse: Kjøpsmannsbrotet 2, 4352 Kleppe Tlf: 51 88 70 00

Tore Ingvald Hegerland - Salgskonsulent Traktor/redskap
Karmøy Haugesund Tysvær, Bokn, Utsira, Stord, Bømlo, Fitjar, Sveio og deler av Vindafjord
Tlf: 913 18 580
E-post: tore.ingvald.hegerland@fkra.no
Bent Kåre Haugen - Salgskonsulent Traktor/redskap
Eidfjord, Ullensvang,Jondal, Odda, Kvinnherad, Etne, Sauda, Suldal og deler av Vindafjord
Tlf: 467 88 821
E-post: bentkare.haugen@fkra.no
Gunnar Klaussen - Salgskonsulent Traktor/redskap og Anlegg, park, industri/idrett
Inneselger avd. Haugesund
Tlf: 915 79 472
E-post: gunnar.m.klaussen@fkra.no
Ingvald Rygg - Salgskonsulent Traktor/redskap
Rennesøy, Finnøy, Forsand, Strand, Hjelmeland og Gjesdal
Tlf: 917 59 777
E-post: ingvald.rygg@fkra.no
Trond Maudal - Salgskonsulent Traktor/redskap
Time, Klepp og Bjerkreim
Tlf: 971 90 376
E-post: trond.maudal@fkra.no
Kyrre Skrettingland - Salgskonsulent Traktor/redskap
Egersund, Hå, Lund, Sokndal, Sirdal
Tlf: 909 40 250
E-post: kyrre.skrettingland@fkra.no
Martin Galta - Salgskonsulent Traktor/Redskap
Inneselger avd. Klepp
Tlf: 913 50 835
E-post: martin.galta@fkra.no
Ernst Netland - Salgskonsulent Traktor/redskap
Vest-Agder (u/Kristiansand, Sirdal og Vennesla) og Hornes, Bygland, Valle, Bykle
Tlf: 908 97 722
E-post: ernst.netland@fkra.no
Stig Nordbø - Salgskonsulent Anlegg, park, industri/idrett
Aust-Agder og Vest-Agder
Tlf: 468 96 060
E-post:stig.nordbo@fkra.no
Tommy Landås - Salgskonsulent Traktor/redskap
Aust-Agder m/ Kristiansand og Vennesla
Tlf: 907 23 564
E-post: tommy.landas@fkra.no
Øyvind Sørli - Salgskonsulent Traktor/redskap
Inneselger avd. Kristiansand
Tlf: 907 78 253
E-post: oyvind.sorli@fkra.no

Kim Norland - Salgskonsulent Traktor / redskap
Stavanger, Sandnes og Sola
Tlf: 991 68 435
E-post: kim.norland@fkra.no

Ragnhild Hovland - Logistikksjef Traktor / Redskap
Produktansvarlig John Deere formarkedsprodukter
Tlf: 900 79 704
E-post: ragnhild.hovland@fkra.no
Jon Magne Torsteinsbø - Salgsleder
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder
Tlf: 958 80 518
E-post: jon.m.torsteinsbo@fkra.no

Gaute Risdal -  Produktleder redskap
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder
Tlf: 909 40 121
E-post: Gaute.Risdal@fkra.no

Besøksadresse:

Kjøpmannsbrotet 2
4340 Kleppe
Telefon: 51 88 70 00
Telefaks:51 42 72 57
Åpningstider: Mandag - fredag 0800-1500

 

Verktøylinje

Våre serviceverksted

Verksted Etne
Telefon:    53 77 11 30
Telefaks:    53 77 11 40
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
Verksted Haugesund
Telefon:    52 70 54 70      
Telefaks:    52 70 54 80    
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
Verksted traktor Klepp
Telefon:    97 06 97 79      
Telefaks:    51 42 72 60   
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
Verksted Varhaug
Telefon:    51 77 14 71    
Telefaks:    51 77 14 90    
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
Verksted Årdal
Telefon:    51 75 42 42   
Telefaks:    51 75 42 40   
Åpningstider: Mandag - fredag 0700-1500
Verksted Kristiansand
Telefon:    38 05 67 34        
Telefaks:    38 05 67 30    
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
Reservedeler Klepp sentrallager
Tlf: 476 05 500
E-post: deler@fkra.no
I-Mek Rogaland Agder
Tlf: 481 39 525
Servicetlf. etter arbeidstid: 900 19 299
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
 

 

Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger     Adresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger     Tlf: 51 88 70 00     E-post: firmapost@fkra.no    Org.nr: NO915442552MVA