Søk

Du er her:

Kontakt oss

Vi planlegger og selger utstyr til landbruksbygg. Vi er åtte selgere fordelt på hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område. Noen av oss er spesialister på utstyr til ett husdyrslag, mens andre er tverrfaglige.

John Skretting - Salgskonsulent gris/grovfor mek.
Salgsmoråde: Rogaland

Kontorsted: Klepp
Tlf: 957 03 858
E-post:john.skretting@fkra.no
Alf Minde - Salgskonsulent storfe
Salgsområde: Jæren / Dalane
Kontorsted: Klepp
Tlf: 970 16 717
E-post: alf.minde@fkra.no
Asbjørn Mæland- Salgskonsulent storfe/fjørfe
Salgsområde: Storfe: Jæren / Dalane. Fjørfe: Hele FKRA

Kontorsted: Klepp
Tlf: 952 92 666
E-post: asbjorn.maeland@fkra.no
Thomas Brådli- Salgskonsulent storfe/småfe
Salgsområde: Jæren / Dalane

Kontorsted: Klepp
Tlf: 941 80 060
E-post: thomas.bradli@fkra.no

Ola Haugland - Salgskonsulent storfe/småfe
Salgsområde: Suldal, Sauda, Tysvær, Vindafjord, Etne, Sveio, Bømlo, Stord, Fitjar, Kvinnherad, Jondal, Odda, Ullensvang, Eidfjord
Kontorsted: Haugesund

Tlf: 915 34 199
E-post: ola.haugland@fkra.no

Torvald Øvrebø - Salgskonsulent storfe/småfe
Salgsområde: Forsand, strand, Hjelmeland, Finnøy, Rennesøy, Bokn, Karmøy, Haugesund, Tysvær

Kontorsted: Haugesund
Tlf: 952 28 635
E-post: torvald.ovrebo@fkra.no
Sten Ivar Skretting - Salgskonsulent storfe/småfe
Salgsområde: Aust-Agder, Vest-Agder utanom Sirdal

Kontorsted: Lyngdal
Tlf: 900 77 780
E-post: sten.ivar.skretting@fkra.no
Jan Maldal - Markedsjef

Kontorsted: Klepp
Tlf: 915 91 086
E-post: jan.maldal@fkra.no
Kjell Nese - Logistikkleder

Kontorsted: Klepp
Tlf: 901 68 060
E-post: kjell.nese@fkra.no

Servicetelefon I-Mek: 481 39 525

Servicetelefon etter arbeidstid: 900 19 299

Besøksadresse:
Kjøpmannsbrotet 2
4352 Kleppe

Telefon: 51 88 70 00
Telefaks:51 42 72 57
Åpningstider: Mandag - fredag 0800-1500

Verktøylinje

Kontakt oss via kontakskjema

Du kan bruke skjema under for å kontakte oss om spesielle tjenester, forespørsler om oppdrag.

Fyll inn skjemaet under så tar vi kontakt. 





    Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger     Adresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger     Tlf: 51 88 70 00     E-post: firmapost@fkra.no    Org.nr: NO915442552MVA - Kundesenter: 994 30 640