Kontakt oss

Salg - traktor

  Magnus Lunde Bakka - Salgskonsulent Traktor/redskap
Eidfjord, Ullensvang,Jondal, Odda, Kvinnherad, Etne, Sauda, Suldal og deler av Vindafjord
Tlf: 918 32 402
E-post: Magnus.LundeBakka@fkra.no
 

Svein Magne Sjøen - Salgskonsulent Traktor/redskap
Karmøy Haugesund Tysvær, Bokn, Utsira, Stord, Bømlo, Fitjar, Sveio og deler av Vindafjord
Tlf: 414 65 967
E-post: SveinMagne.Sjoen@fkra.no

Gunnar Klaussen - Salgskonsulent Traktor/redskap og Anlegg, park, industri/idrett
Inneselger avd. Haugesund
Tlf: 915 79 472
E-post: gunnar.m.klaussen@fkra.no
Ragnvald Bjelland - Salgskonsulent Traktor/redskap
Rennesøy, Finnøy, Forsand, Strand, Hjelmeland og Gjesdal
Tlf: 917 59 777
E-post: ragnvald.bjelland@fkra.no
Trond Maudal - Salgskonsulent Traktor/redskap
Time, Klepp og Bjerkreim
Tlf: 971 90 376
E-post: trond.maudal@fkra.no
Bjarne Aske - Salgskonsulent Traktor/redskap
Sandnes, Sola, Stavanger og Randaberg
Tlf: 481 65 605
E-post: bjarne.aske@fkra.no
Kyrre Skrettingland - Salgskonsulent Traktor/redskap
Inneselger avd. Klepp
Tlf: 909 40 250
E-post: kyrre.skrettingland@fkra.no
Ingvald Rygg - Salgskonsulent Traktor/redskap og Anlegg, park,
industri/idrett

Sandnes, Sola, Stavanger og Randaberg
Tlf: 991 68 435
E-post: ingvald.rygg@fkra.no

Lars Håland - Salgskonsulent Traktor/redskap
Egersund, Hå, Lund, Sokndal
Tlf: 900 600 62
E-post: lars.haland@fkra.no

Ernst Netland - Salgskonsulent Traktor/redskap
Sirdal, Kvinesdal, Hægebostad, Flekkefjord, Farsund, Lyngdal, Audnedal, Lindesnes, Åseral

Tlf: 908 97 722
E-post: ernst.netland@fkra.no
 

Jarle Steinsland - Salgskonsulent Traktor/redskap

Kristiansand, Vennesla, Søgne, Songdalen, Mandal, Marnardal

Tlf: 476 80 442
E-post: jarle.steinsland@fkra.no

Stig Nordbø - Salgskonsulent Anlegg, park, industri/idrett
Aust-Agder og Vest-Agder

Tlf: 468 96 060
E-post: stig.nordbo@fkra.no

Tommy Landås - Salgskonsulent Traktor/redskap
Aust-Agder
Tlf: 907 23 564
E-post: tommy.landas@fkra.no
Øyvind Sørli - Salgskonsulent Traktor/redskap
Inneselger avd. Kristiansand
Tlf: 907 78 253
E-post: oyvind.sorli@fkra.no
Ragnhild Hovland - Logistikksjef Traktor / Redskap

Tlf: 900 79 704
E-post: ragnhild.hovland@fkra.no
Jon Magne Torsteinsbø - Salgssjef Traktor / Redskap

Tlf: 958 80 518
E-post: jon.m.torsteinsbo@fkra.no

Gaute Risdal -  Produktsjef redskap

Tlf: 909 40 121
E-post: Gaute.Risdal@fkra.no

Besøksadresse:

Kjøpmannsbrotet 2
4340 Kleppe
Telefon: 51 88 70 00
Telefaks:51 42 72 57
Åpningstider: Mandag - fredag 0800-1500

 

Kontakt

Ta kontakt med ditt nærmeste maskinsenter

Maskinsenteret Klepp
Telefon: 97 06 97 79
Kjøpmannsbrotet 2, 4340 Kleppe
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530

Maskinsenteret i Kristiansand
Telefon: 38 05 67 20
Rigetjønnv. 20, 4626 Kristiansand
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530

 

Maskinsenteret i Haugesund
Telefon: 52 70 54 70
Industrigata 4, 5537 Haugesund
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530

Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger     Adresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger     Tlf: 51 88 70 00     E-post: firmapost@fkra.no    Org.nr: NO915442552MVA - Kundesenter: 994 30 640