Kontakt oss

Verksted og deler

Tarald Fuskeland - Serviceleder
Kontorsted: Kristiansand
Tlf: 468 38 379
E-post: tarald.fuskeland@fkra.no
Asbjørn Fauskanger - Teknisk sjef
Kontorsted: Klepp
Tlf: +47 941 57 641
E-post: asbjorn.fauskanger@fkra.no
Kjell Einar Soldal - Serviceleder Klepp
Kontorsted: Klepp
Tlf: 416 48 955
E-post: kjell.einar.soldal@fkra.no
Jostein Susort - Ettermarkedssjef
Kontorsted: Klepp
Tlf: +47 915 72 408
E-post: jostein.susort@fkra.no
Magne Feed - Serviceleder
Kontorsted: Varhaug
Tlf: 975 42 692
E-post: magne.feed@fkra.no
Jarle Egeland - Serviceleder
Kontorsted: Årdal
Tlf: 917 67 808
E-post: jarle.egeland@fkra.no

Svein Ove Skottheim - Serviceleder
Kontorsted: Haugesund
Tlf: 920 99 869
E-post: Svein.Ove.Skottheim@fkra.no

Verktøylinje

Våre serviceverksted

FK senteret Haugesund
Telefon:    52 70 54 70      
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
FK senteret Klepp
Telefon:    97 06 97 79      
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
Klepp delelager
Telefon:    476 05 500    
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530, Lørdag 0900-1200
Varhaug Verksted
Telefon:    51 77 14 71    
 Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
Årdal Verksted
Telefon:    51 75 42 42   
Åpningstider: Mandag - fredag 0700-1500
FK senteret Kristiansand
Telefon:    38 05 67 20 
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
I-Mek Serviceverksted
Tlf: 481 39 525
Servicetlf. etter arbeidstid: 900 19 299
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
 

 

Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger     Adresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger     Tlf: 51 88 70 00     E-post: firmapost@fkra.no    Org.nr: NO915442552MVA - Kundesenter: 994 30 640