Kontakt oss

Verksted og deler

Tarald Fuskeland - Serviceleder
Kontorsted: Kristiansand
Tlf: 468 38 379
E-post: tarald.fuskeland@fkra.no
Asbjørn Fauskanger - Teknisk sjef
Kontorsted: Klepp
Tlf: +47 941 57 641
E-post: asbjorn.fauskanger@fkra.no
Kjell Einar Soldal - Serviceleder Klepp
Kontorsted: Klepp
Tlf: 416 48 955
E-post: kjell.einar.soldal@fkra.no
Jostein Susort - Ettermarkedssjef
Kontorsted: Klepp
Tlf: +47 915 72 408
E-post: jostein.susort@fkra.no
Magne Feed - Serviceleder
Kontorsted: Varhaug
Tlf: 975 42 692
E-post: magne.feed@fkra.no
Jarle Egeland - Serviceleder
Kontorsted: Årdal
Tlf: 917 67 808
E-post: jarle.egeland@fkra.no

Svein Ove Skottheim - Serviceleder
Kontorsted: Haugesund
Tlf: 920 99 869
E-post: Svein.Ove.Skottheim@fkra.no

Kontakt verksted og deler

Vi hjelper deg med service og veldikehold på din traktor eller landbruksmaskiner m.m
  • Klepp: 476 05 500
  • Varhaug: 51 77 14 71
  • Årdal: 51 75 42 42 
  • Haugesund: 52 70 54 70
  • Kristiansand: 970 53 827

Servicetelefon IMek: 481 39 525
Servicetelefon etter arbeidstid: 900 19 299

Delelager Klepp: 476 05 500

Åpningstider:
man-fre kl. 07.30-16.00
Lør. Kl. 09.00-12.00 





    Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger     Adresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger     Tlf: 51 88 70 00     E-post: firmapost@fkra.no    Org.nr: NO915442552MVA - Kundesenter: 994 30 640