Kontakt oss

Ta kontakt for faglige råd, fôrplanlegging og annen veiledning.

Daniel Vignes - Salgssjef kraftfôr
Tlf: 992 28 403
E-post: daniel.vignes@fkra.no

 

Ingrid Ropeid - Felleskjøpet Rogaland Agder Ingrid Ropeid -  Fagleder storfe og tilskuddsfôr
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område
Tlf: 916 09 800
E-post: ingrid.ropeid@fkra.no

Ola Stene - Fagleder storfe
Agder
Tlf: 952 16 260
E-post: ola.stene@fkra.no

Sverre Vanvik -  Salgskonsulent storfe
Nord-Rogaland og Hordaland
Tlf: 916 40 301
E-post: Sverre.Vanvik@fkra.no

Lone Vierdal - Salgskonsulent storfe
Jæren og Dalane
Tlf: 908 63 376
E-post: lone.vierdal@fkra.no

Marte Johannessen - Felleskjøpet Rogaland Agder Marte Johannessen - Salgskonsulent storfe  
Jæren og Finnøy
Tlf: 980 76 184
E-post: marte.johannessen@fkra.no
Henning Røyneberg - Salgskonsulent storfe  
Rogaland
Tlf: 993 19 224
E-post: henning.royneberg@fkra.no
Maria Risdal - Fagleder fjørfe    
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område
Tlf: 415 03 914
E-post: maria.risdal@fkra.no
Svein Kjetil Litlehamar - Salgsleder kraftfôr
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område
Tlf: 912 41 362
E-post: sveinkjetil.litlehamar@fkra.no
Borghild Njærheim Barstad - Fagleder svin
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område
Tlf: 413 12 160
E-post: borghild.barstad@fkra.no

Gert Vognstoft - Salgskonsulent svin
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område
Tlf: 970 53 779
E-post: gert.vognstoft@fkra.no

Ådne Undheim Ådne Undheim- Fagkonsulent storfe/småfe/hest/tilskuddsfôr
Storfe: Ryfylke og Haugalandet.
Småfe, hest og tilskuddsfôr: Hele FKRA sitt område.

Tlf: 907 62 714
E-post: aadne.undheim@fkra.no
Harald Støyl - Kundekonsulent alle dyreslag
Agder
Tlf: 975 60 020
E-post: harald.stoyl@fkra.no
   

 

Besøksadresse - Felleskjøpet Rogaland Agder:

Telefon: 51 88 70 00                                      
Telefaks: 51 58 99 66 (adm.)                           
Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger         
Postadresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger

Verktøylinje

Adresser og telefonnummer

Leveringsadresse:

  1. Sandvikveien 21, 4016 Stavanger
  2. Sandvikveien 33, 4016 Stavanger

Besøksadresse:
Sandvikvn. 21, 4016 Stavanger

Postadresse:
Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger


Fakturaadresse:
Felleskjøpet Rogaland Agder v/ fakturamottak, Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger

E-fakturamottak:
fakturamottak@fkra.no
(NB! Kun én faktura/kreditnota pr. pdf-fil! Andre henvendelser til firmapost)

Organisasjonsnummer:
NO915442552MVA

Kontonummer:
3201.05.15660

E-post:
firmapost@fkra.no

Telefon: 51 88 70 00  
Telefaks: 51 58 99 66

Bestilling
Telefon for bestilling av kraftfôr og plantekulturprodukter.

Meld fra om adresseendring

 

 

Personvernpolicy | firmapost@fkra.no

Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger     Adresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger     Tlf: 51 88 70 00     E-post: firmapost@fkra.no    Org.nr: NO915442552MVA - Kundesenter: 994 30 640