Kontakt oss

Ta kontakt for faglige råd, fôrplanlegging og annen veiledning.

Daniel Vignes - Salgssjef kraftfôr
Tlf: 992 28 403
E-post: daniel.vignes@fkra.no

 

Ingrid Ropeid - Felleskjøpet Rogaland Agder Ingrid Ropeid -  Fagleder storfe og tilskuddsfôr
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område
Tlf: 916 09 800
E-post: ingrid.ropeid@fkra.no

Ola Stene - Fagleder storfe
Agder
Tlf: 952 16 260
E-post: ola.stene@fkra.no

Sverre Vanvik -  Salgskonsulent storfe
Nord-Rogaland og Hordaland
Tlf: 916 40 301
E-post: Sverre.Vanvik@fkra.no

Lone Vierdal - Salgskonsulent storfe
Jæren og Dalane
Tlf: 908 63 376
E-post: lone.vierdal@fkra.no

Ole Erik Aulstad - Salgskonsulent storfe
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område
Tlf: 911 11 608
E-post: oleerik.aulstad@fkra.no
Marte Johannessen - Felleskjøpet Rogaland Agder Marte Johannessen - Salgskonsulent storfe og hest   
Storfe: Jæren og Ryfylke Hest: Rogaland og Sunnhordland
Tlf: 980 76 184 - Permisjon fra juli 2017.
E-post: marte.johannessen@fkra.no
Maria Risdal - Fagleder fjørfe    
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område
Tlf: 415 03 914
E-post: maria.risdal@fkra.no
Svein Kjetil Litlehamar - Salgsleder kraftfôr
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område
Tlf: 912 41 362
E-post: sveinkjetil.litlehamar@fkra.no
Sven Grødeland - Salgskonsulent fjørfe
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område
Tlf: 974 01 035
E-post: sven.grodeland@fkra.no
Borghild Njærheim Barstad - Fagleder svin
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område
Tlf: 413 12 160
E-post: borghild.barstad@fkra.no

Gert Vognstoft - Salgskonsulent svin
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område
Tlf: 970 53 779
E-post: gert.vognstoft@fkra.no

Marte Marie Taralrud - Salgskonsulent svin
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område.
Tlf: 907 52 808
E-post: martemarie.taralrud@fkra.no

Ådne Undheim Ådne Undheim- Fagkonsulent storfe/småfe/hest
Storfe: Ryfylke og Haugalandet. Småfe: Hele FKRA sitt område.
Tlf: 907 62 714
E-post: aadne.undheim@fkra.no
Egil Hervik - Kundekonsulent storfe og sau
Nord-Rogaland og Hordaland
Tlf: 915 47 591
E-post: egil.hervik@fkra.no
Harald Støyl - Kundekonsulent alle dyreslag
Agder
Tlf: 975 60 020
E-post: harald.stoyl@fkra.no
   

 

Besøksadresse - Felleskjøpet Rogaland Agder:

Telefon: 51 88 70 00                                      
Telefaks: 51 58 99 66 (adm.)                           
Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger         
Postadresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger

Verktøylinje

Velkommen til kundesenter

Bestiller du varer fra vår nettløsning vil du få full oversikt over dine bestillinger, bedre kontroll, enklere bestillingsrutiner og samtidig høyere rabatt på dine bestillinger.

994 30 640 - Telefon for bestilling av kraftfôr og plantekulturprodukter,  (telefonsvarer etter arbeidstid).

Hastebestillinger vakttelefon: 907 43 675
(fredag 18.00-22.00, lørdag og søndag 08-11 og 16 -18).

Lørdag, søndag og helligdager vil kraftfôret som regel bli kjørt ut mellom 09-15.
Leveranser på søndag og helligdager blir belastet et gebyr på kr 1500,-.

Bestillingsrabatt
1 % rabatt på kraftfôr i bulk (standard sortiment) ved bestilling innen klokken 12 to arbeidsdager før ønsket levering.

Bestilling via internett gir kr 50,- i rabatt for hver bestilling over kr 5000,-.

Har du prøvd hurtigbestilling?
Vi viser deg hvor enkelt det er

Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger     Adresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger     Tlf: 51 88 70 00     E-post: firmapost@fkra.no    Org.nr: NO915442552MVA - Kundesenter: 994 30 640