Høy ytelse med enkle grep!

Høy ytelse med enkle grep!

Trenger du mer melk? Forholdstallet er økt til 1,05 for 2020. Vi har verktøy og kompetanse til å hjelpe deg med å nå dine mål.


Ta kontakt med en av våre konsulenter for høyere ytelse:

Ingrid Ropeid - Felleskjøpet Rogaland Agder

Ingrid Ropeid 
Fagleder storfe og tilskuddsfôr
Hele Felleskjøpet Rogaland Agder sitt område

Tlf: 916 09 800

E-post: ingrid.ropeid@fkra.no

Ola Stene 
Fagleder storfe
Agder

Tlf: 952 16 260

E-post: ola.stene@fkra.no

Sverre Vanvik 
Salgskonsulent storfe 
Nord-Rogaland og Hordaland

Tlf: 916 40 301

E-post: Sverre.Vanvik@fkra.no

Lone Vierdal 
Salgskonsulent storfe 
Jæren og Dalane

Tlf: 908 63 376

E-post: lone.vierdal@fkra.no

Marte Johannessen - Felleskjøpet Rogaland Agder Marte Johannessen
Salgskonsulent storfe   
Jæren og Finnøy

Tlf: 980 76 184

E-post: marte.johannessen@fkra.no
Henning Røyneberg
Salgskonsulent storfe   
Rogaland

Tlf: 993 19 224

E-post: henning.royneberg@fkra.no
Ådne Undheim Ådne Undheim
Fagkonsulent storfe/småfe/hest/tilskuddsfôr
Storfe: Ryfylke og Haugalandet.
Småfe, hest og tilskuddsfôr: Hele FKRA sitt område.


Tlf: 907 62 714

E-post: aadne.undheim@fkra.no
Harald Støyl
Kundekonsulent alle dyreslag
Agder

Tlf: 975 60 020

E-post: harald.stoyl@fkra.no

 

Her kan du lese brosjyren Rett kraftfôrvalg gir bedre økonomi

 

 




Publisert 15. april 2020 - Daniel Vignes 

 

Verktøylinje

Rabatter og god service

Felleskjøpet Rogaland Agder er et samvirkeforetak, vårt formål er å styrke medlemmene sin økonomi på kort og lang sikt.

Det er lønnsomt å være medlem hos oss. Gode betingelser gir landbrukskunder flere fordeler ved medlemskap.

Mange fordeler:

  • Kvantumsrabatter
  • Bestillingsrabatt
  • Webrabatt
  • Etableringsrabatt
  • Årskvantumsrabatt
  • Sparekonto
  • Gratis rådgivning
  • Tankstøtte
  • Bonusutbetaling ved overskudd
  • Gratis abonnement på bondevennen i 1 år, gjelder nye medlemmer i samvirke
     

Les mer om medlemskap på medlemssiden

Personvernpolicy | kundesenter@fkra.no

Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger     Adresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger     Tlf: 51 88 70 00     E-post: kundesenter@fkra.no    Org.nr: NO915442552MVA - Kundesenter: 994 30 640