Søk

Du er her:

Kundesenter

Kundesenter og transport

Bestilling av kraftfôr og plantekulturprodukter 800 30 640 (Telefonsvarer etter arbeidstid)

Martin Sleire - Logistikksjef

Kontorsted: Stavanger
Tlf: 909 66 146
E-post: martin.sleire@fkra.no
Eivind Brandshaug Eivind Brandshaug - Transportsjef

Kontorsted: Kvalaberg
Tlf: 51 88 71 74 / 970 53 778
E-post: Eivind.Brandshaug@fkra.no
Jostein Kollsgård Jostein Kollsgård - Transportleder

Kontorsted: Kvalaberg
Tlf: 51 88 71 86 / 959 32 030
E-post: Jostein.Kollsgaard@fkra.no
Gro Anita Gro Anita Bruvik - Sjef kundesenter

Kontorsted: Kvalaberg
Tlf: 51 88 71 37 / 970 53 812
E-post: Gro.Anita.Bruvik@fkra.no
Egil Dahl Egil Dahl - Kundebehandler

Kontorsted: Kvalaberg
Tlf: 51 88 71 34 / 970 53 798
E-post: Egil.Dahl@fkra.no
Bente Meling Bente Meling - Kundebehandler

Kontorsted: Kvalaberg
Tlf: 51 88 71 33 / 482 68 778
E-post: Bente.Meling@fkra.no
Arvid Hegreberg Arvid Hegreberg - Leder ekspedisjon/biler

Kontorsted: Kvalaberg
Tlf: 970 53 789
E-post: Arvid.Hegreberg@fkra.no
Reimund Gausel Reimund Gausel - Kontorleder

Kontorsted: Kvalaberg
Tlf: 51 88 71 73 / 970 53 787
E-post: Reimund.Gausel@fkra.no

 

Verktøylinje

Velkommen til kundesenter

Bestiller du varer fra vår nettløsning vil du få full oversikt over dine bestillinger, bedre kontroll, enklere bestillingsrutiner og samtidig høyere rabatt på dine bestillinger.

800 30 640 - Telefon for bestilling av kraftfôr og plantekulturprodukter,  (telefonsvarer etter arbeidstid).

Hastebestillinger vakttelefon: 907 43 675
(fredag 18.00-22.00, lørdag og søndag 08-11 og 16 -18).

Lørdag, søndag og helligdager vil kraftfôret som regel bli kjørt ut mellom 09-15.
Leveranser på søndag og helligdager blir belastet et gebyr på kr 1500,-.

Bestillingsrabatt
1 % rabatt på kraftfôr i bulk (standard sortiment) ved bestilling innen klokken 10 to arbeidsdager før ønsket levering.

Bestilling via internett gir kr 50,- i rabatt for hver bestilling over kr 5000,-.

Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger     Adresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger     Tlf: 51 88 70 00     E-post: firmapost@fkra.no    Org.nr: NO915442552MVA - Kundesenter: 800 30 640