Kontakt oss

Salg - traktor og redskap

Roar Gundegjerde 
Salgskonsulent Traktor/redskap
Kvinnherad, Etne, Vindafjord
Tlf: 414 65 967
E-post: roar.gundegjerde@fkra.no

Magnus Lunde Bakka
Salgskonsulent Traktor/redskap

Eidfjord, Ullensvang,Jondal, Odda, Sauda, Suldal, Hjelmeland, Strand, Forsand
Tlf: 918 32 402
E-post: Magnus.LundeBakka@fkra.no

Christian Hovda
Salgskonsulent Traktor/redskap
Bømlo, Fitjar, Stord, Sveio, Utsira, Haugesund, Karmøy, Tysvær, Bokn, Rennesøy, Finnøy
Tlf: 954 71 143
E-post: christian.hovda@fkra.no

Bjarne Aske
Salgskonsulent Traktor/redskap

Sandnes, Sola, Stavanger, Kvitsøy og Randaberg. VAPI Sør-Rogaland
Tlf: 928 39 444
E-post: bjarne.aske@fkra.no
Trond Maudal
Salgskonsulent Traktor/redskap

Time, Klepp, Gjesdal og Bjerkreim
Tlf: 971 90 376
E-post: trond.maudal@fkra.no

Lars Håland
Salgskonsulent Traktor/redskap

Egersund, Hå, Lund, Sokndal
Tlf: 900 600 62
E-post: lars.haland@fkra.no

Kyrre Skrettingland
Salgskonsulent Traktor/redskap

Inneselger avd. Klepp Hovedansvar brukt
Tlf: 909 40 250
E-post: kyrre.skrettingland@fkra.no

 

Ingvald Rygg
Salgsleder Traktor/redskap Sunnhordaland og Rogaland

Inneselger avd. Klepp og avd Haugesund
Tlf: 991 68 435
E-post: ingvald.rygg@fkra.no

Ernst Netland
Salgskonsulent Traktor/redskap
Sirdal, Kvinesdal, Flekkefjord, Lyngdal, Mandal, Farsund, Lindesnes, Marnardal, Audnedal, Hægebostad 
Tlf: 908 97 722
E-post: ernst.netland@fkra.no

Jon Homme Paulsen
Salgskonsulent Traktor/redskap

Bykle, Valle, Bygland, Evje, Iveland, Åseral, Vennesla, Søgne, Sogndalen
Tlf: 476 80 442
E-post: jonhomme.paulsen@fkra.no
Tommy Landås
Salgskonsulent Traktor/redskap

Gjerstad, Risør, Tvedestrand, Vegårdshei, Arendal, Froland, Åmli, Lillesand, Kristiansand, Bikenes
Tlf: 907 23 564
E-post: tommy.landas@fkra.no

Stig Nordbø
Salgskonsulent
Anlegg, park, industri/idrett
Aust-Agder og Vest-Agder
Tlf: 468 96 060
E-post: stig.nordbo@fkra.no

   
Ragnhild Hovland
Logistikksjef Traktor/redskap

Tlf: 900 79 704
E-post: ragnhild.hovland@fkra.no
Jon Magne Torsteinsbø
Salgssjef Traktor/redskap

Tlf: 958 80 518
E-post: jon.m.torsteinsbo@fkra.no

Gaute Risdal
Produktsjef redskap
Tlf: 909 40 121
E-post: Gaute.Risdal@fkra.no

Besøksadresse:

Kjøpmannsbrotet 2
4351 Kleppe
Telefon: 51 88 70 00
Telefaks:51 42 72 57
Åpningstider: Mandag - fredag 0800-1500

 

Verktøylinje

Våre serviceverksted

FK senteret Haugesund
Telefon:    52 70 54 70      
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
FK senteret Klepp
Telefon:    97 06 97 79      
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
Klepp delelager
Telefon:    476 05 500    
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530, Lørdag 0900-1200
Varhaug Verksted
Telefon:    51 77 14 71    
 Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
Årdal Verksted
Telefon:    51 75 42 42   
Åpningstider: Mandag - fredag 0700-1500
FK senteret Kristiansand
Telefon:    38 05 67 20 
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
I-Mek Serviceverksted
Tlf: 481 39 525
Servicetlf. etter arbeidstid: 900 19 299
Åpningstider: Mandag - fredag 0730-1530
 

 

Personvernpolicy | Kontakt oss på e-post

Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger     Adresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger    Org.nr: NO915442552MVA - Kundesenter: 994 30 640