Kontakt oss

Ta kontakt for faglige råd innen plantekultur

Jens Randby - Felleskjøpet Rogaland Agder Jens Randby - Salgssjef plantekultur

Kontorsted: Stavanger
Tlf: 51 88 72 48
E-post: jens.randby@fkra.no
Frank Morten Levang - Felleskjøpet Rogaland Agder Frank Morten Levang - Salgskonsulent plantekultur

Kontorsted: Stavanger
Tlf: 97 05 38 22
E-post: levang@fkra.no
Ole Tjemsland - Felleskjøpet Rogaland Agder Ole Tjemsland - Salgskonsulent plantekultur

Kontorsted: Sirevåg
Tlf: 97 05 38 16
E-post: ole.tjemsland@fkra.no
Geir Paulsen - Avdelingssjef såvarer

Kontorsted: Stavanger
Tlf: 95 97 80 83
E-post: geir.Paulsen@fkra.no
Tore Vingen -  Avdelingssjef drift oppsekkingsanlegg og lager

Kontorsted: Sirevåg
Tlf: 95 04 02 11
E-post: tore.vingen@fkra.no
Ingvar Hobberstad - Salgsleder butikk

Kontorsted: Stavanger
Tlf: 958 73 883
E-post: ingvar.hobberstad@fkra.no

 

Verktøylinje

Adresser og telefonnummer

Leveringsadresse:

  1. Sandvikveien 21, 4016 Stavanger
  2. Sandvikveien 33, 4016 Stavanger

Besøksadresse:
Sandvikvn. 21, 4016 Stavanger

Postadresse:
Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger


Fakturaadresse:
Felleskjøpet Rogaland Agder v/ fakturamottak, Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger

E-fakturamottak:
fakturamottak@fkra.no
(NB! Kun én faktura/kreditnota pr. pdf-fil! Andre henvendelser til firmapost)

Organisasjonsnummer:
NO915442552MVA

Kontonummer:
3201.05.15660

E-post:
firmapost@fkra.no

Telefon: 51 88 70 00  
Telefaks: 51 58 99 66

Bestilling
Telefon for bestilling av kraftfôr og plantekulturprodukter.

Meld fra om adresseendring

 

 

Personvernpolicy | firmapost@fkra.no

Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger     Adresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger     Tlf: 51 88 70 00     E-post: firmapost@fkra.no    Org.nr: NO915442552MVA - Kundesenter: 994 30 640