Kontakt oss

Ta kontakt for faglige råd innen plantekultur

Jens Randby - Felleskjøpet Rogaland Agder Jens Randby - Salgssjef plantekultur

Kontorsted: Stavanger
Tlf: 51 88 72 48
E-post: jens.randby@fkra.no
Frank Morten Levang - Felleskjøpet Rogaland Agder Frank Morten Levang - Salgskonsulent plantekultur

Kontorsted: Stavanger
Tlf: 97 05 38 22
E-post: levang@fkra.no
Ole Tjemsland - Felleskjøpet Rogaland Agder Ole Tjemsland - Salgskonsulent plantekultur

Kontorsted: Sirevåg
Tlf: 97 05 38 16
E-post: ole.tjemsland@fkra.no
Geir Paulsen - Avdelingssjef såvarer

Kontorsted: Stavanger
Tlf: 95 97 80 83
E-post: geir.Paulsen@fkra.no
Tor Osmund Våga - Felleskjøpet Rogaland Agder Tor Osmund Våga - Avdeling såvarer

Kontorsted: Stavanger
Tlf: 97 05 38 05
E-post: tor.osmund.vaga@fkra.no
Tore Vingen -  Avdelingssjef drift oppsekkingsanlegg og lager

Kontorsted: Sirevåg
Tlf: 95 04 02 11
E-post: tore.vingen@fkra.no
Ingvar Hobberstad - Salgsleder butikk

Kontorsted: Stavanger
Tlf: 958 73 883
E-post: ingvar.hobberstad@fkra.no

 

Verktøylinje

Vi gjør oppmerksom på!

Alle plantekulturprodukter kan i perioder ha leveringstid på inntil 10 virkedager.

I forbindelse med høytider og ferier kan leveringstiden være noe lenger.

Dersom varen ønskes levert før, eller ved spesielle leveringsønsker, må betillingen ringes inn til vårt kundesenter 994 30 640.

Dersom du skal bestille kraftfôr- og plantekulturprodukter i samme leveranse vil du få 2 datoer for leveranser.

Ta kontakt med våre konsulenter for faglige råd.

Besøksadresse: Sandvikvn. 21, Stavanger     Adresse: Postboks 208 Sentrum, 4001 Stavanger     Tlf: 51 88 70 00     E-post: firmapost@fkra.no    Org.nr: NO915442552MVA - Kundesenter: 994 30 640