Traktor og redskap

Våre salgskonsulenter har lang erfaring med slag av maskiner og utstyr. Hos oss finner du mange traktorstørrelser, og i vår traktorportefølje har vi en traktor for alle. Hos oss er gode råd gratis!

Jon Magne Torsteinsbø

Salgssjef
958 80 518
jon.m.torsteinsbo@fkra.no
Klepp

Roar Gundegjerde

Salgskonsulent
414 65 967
roar.gundegjerde@fkra.no
Kvinnherad, Etne, Vindafjord, Tysvær, Bokn, Haugesund, Karmøy, Utsira, Sveio, Stord, Fitjar, Bømlo

Magnus Lunde Bakka

Salgskonsulent
918 32 402
magnus.lundebakka@fkra.no
Eidfjord, Ullensvang, Jondal, Odda, Sauda, Suldal, Vindafjord, Hjelmeland, Strand, Forsand

Christian Hovda

Salgskonsulent/inneselger
954 71 143
christian.hovda@fkra.no
Haugesund

Bjarne Aske

Salgskonsulent
928 39 444
bjarne.aske@fkra.no
Sandnes, Sola, Randaberg, Kvitsøy, Stavanger

Trond Maudal

Salgskonsulent
971 90 376
trond.maudal@fkra.no
Time, Klepp, Gjesdal, Bjerkreim

Lars Håland

Salgskonsulent
900 60 062
lars.haland@fkra.no
Egersund, Hå, Lund, Sokndal Park/anlegg: Sør-Rogaland

Kyrre Skrettingland

Salgskonsulent/inneselger
909 40 250
kyrre.skrettingland@fkra.no
Klepp

Ingvald Rygg

Salgsleder, Sunnhordland og Rogaland
991 68 435
ingvald.rygg@fkra.no
Klepp

Ernst Netland

Salgskonsulent
908 97 722
ernst.netland@fkra.no
Sirdal, Kvinesdal, Flekkefjord, Lyngdal, Mandal, Farsund, Lindesnes, Marnardal, Audnedal, Hægebostad

Jon Homme Paulsen

Salgskonsulent
476 80 442
jonhomme.paulsen@fkra.no
Bykle, Valle, Bygland, Evje, Iveland, Åseral, Vennesla, Søgne, Sogndalen

Tommy Landås

Salgskonsulent
907 23 564
tommy.landas@fkra.no
Gjerstad, Risør, Tvedestrand, Vegårdshei, Arendal, Froland, Åmli, Lillesand, Kristiansand, Birkenes

Stig Nordbø

Salgskonsulent Anlegg/Park
468 96 060
stig.nordbo@fkra.no
Park/anlegg: Agder

Inge Liene

Salgskonsulent/inneselger
951 55 527
inge.liene@fkra.no
Kristiansand