Traktor og redskap

Våre salgskonsulenter har lang erfaring med slag av maskiner og utstyr. Hos oss finner du mange traktorstørrelser, og i vår traktorportefølje har vi en traktor for alle. Hos oss er gode råd gratis!

Jon Magne Torsteinsbø

Salgssjef
958 80 518
jon.m.torsteinsbo@fkra.no
Klepp

Roar Gundegjerde

Salgskonsulent
414 65 967
roar.gundegjerde@fkra.no
Haugesund

Magnus Lunde Bakka

Salgskonsulent
918 32 402
magnus.lundebakke@fkra.no
Haugesund

Christian Hovda

Salgskonsulent
954 71 143
christian.hovda@fkra.no
Haugesund

Bjarne Aske

Salgskonsulent
928 39 444
bjarne.aske@fkra.no
Klepp

Trond Maudal

Salgskonsulent
971 90 376
trond.maudal@fkra.no
Klepp

Lars Håland

Salgskonsulent
900 60 062
lars.haland@fkra.no
Varhaug

Kyrre Skrettingland

Salgskonsulent
909 40 250
kyrre.skrettingland@fkra.no
Klepp

Ingvald Rygg

Salgsleder, Sunnhordland og Rogaland
991 68 435
ingvald.rygg@fkra.no
Klepp

Ernst Netland

Salgskonsulent
908 97 722
ernst.netland@fkra.no
Lyngdal

Jon Homme Paulsen

Salgskonsulent
476 80 442
jonhomme.paulsen@fkra.no
Kristiansand

Tommy Landås

Salgskonsulent
907 23 564
tommy.landas@fkra.no
Kristiansand

Stig Nordbø

Salgskonsulent Anlegg/Park
468 96 060
stig.nordbo@fkra.no
Kristiansand

Inge Liene

Salgskonsulent
951 55 527
inge.liene@fkra.no
Kristiansand